AGENDA

Octubre de 2021

Divendres, 1

10:00h

Entrega Medalla d'Honor Parlament al Museu d'Història

Ester Vallès, Josep Riera, Cristina Casol. Aurora Madaula, Francesc de Dalmases

(Aparició al web: 04/10/2021)

11:30h

125è aniversari Sant Joan de Déu i 10è aniversari de l'Hospital St. Boi

M. Assumpció Laïlla

Sant Boi de Llobregat

(Aparició al web: 04/10/2021)

13:00h

Acte 1-O Òmnium

Pere Albó

Plaça Pablo Neruda

(Aparició al web: 04/10/2021)

17:00h

Acte 1-O Plataforma 1 d'Octubre

Pere Albó

Sant Feliu de Guíxols

(Aparició al web: 04/10/2021)

17:00h

Acte polític a Illa (Catalunya Nord)

Joan Canadell , Josep Rius

Catalunya Nord

(Aparició al web: 04/10/2021)

18:00h

Acte unitari de commemoració del referèndum de l'1-O

M. Assumpció Laïlla

Sarrià-Sant Gervasi

(Aparició al web: 04/10/2021)

20:00h

Acte a Roquetes per reivindicar el referèndum de l'1-O

Irene Negre, Mònica Sales

Roquetes

(Aparició al web: 04/10/2021)

20:00h

Acte reivindicar 1-Octubre Bellpuig

Cristina Casol

Bellpuig

(Aparició al web: 04/10/2021)

Dissabte, 2

10:00h

Marxes a peu des de Sant Julià de Ramis, Fraga i Vinaròs

Cristina Casol, Joan Canadell

(Aparició al web: 04/10/2021)

11:00h

27a Fira del Préssec d'Alfarràs

Joan Carles Garcia

Alfarràs

(Aparició al web: 04/10/2021)

17:30h

Acte Institucional de la Festa del Soterrament

Mercè Esteve

Sant Feliu de Llobregat

(Aparició al web: 04/10/2021)

21:00h

Acte polític La Ràpita

Irene Negre

La Ràpita

(Aparició al web: 04/10/2021)

Diumenge, 3

11:30h

Acte Plataforma 3 Octubre

Glòria Freixa, Francesc de Dalmases, Ester Vallès

Plaça del Cinc d'Oros

(Aparició al web: 04/10/2021)

Dilluns, 4

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 27/09/2021)

20:00h

Presentació llibre Ramon Tremosa

Ramon Tremosa

Orfeó Popular Olotí

(Aparició al web: 18/10/2021)

Dimarts, 5

09:00h

Reunió projecte cohesió social i reequilibri territorial

Anna Feliu, Joan Carles Garcia Guillamon

Sala 1 del grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

10:00h

Conferència de premsa conjunta dels grups del PSC-Units, ERC, JxCat, la CUP i ECP amb el Consell Nacional de la Joventut de Catalunya

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/10/2021)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 01/10/2021)

13:30h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/10/2021)

14:30h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/09/2021)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària - Emissió en llengua de signes

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/10/2021)

20:00h

Presentació d'Àfora

Francesc Ten

Teatre Romea de Barcelona

(Aparició al web: 18/10/2021)

Dimecres, 6

11:00h

Reunió FP

Maria Antònia Batlle

Sala 2 grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

17:00h

Acte 30 anys de Memòria de la Sònia Rescalvo Zafra

Aurora Madaula, Judith Toronjo

Glorieta de la Transsexual Sònia. Parc de la Ciutadella.

(Aparició al web: 18/10/2021)

17:00h

Reunió amb la Taula per la Salut de Montacada i Reixach

Jordi Fàbrega

Sala 10

(Aparició al web: 26/10/2021)

Dijous, 7

10:00h

Reunió ACAR - Associació Catalana Afectats Residències

Anna Feliu

Virtual

(Aparició al web: 26/10/2021)

10:00h

Reunió Plataforma no Tribut AMB Unificada

Mercè Esteve

Sala 1 del Grup Parlamentari

(Aparició al web: 26/10/2021)

11:00h

Reunió 8 sindicats de policia

Mercè Esteve, Josep Rius, Pere Albó

Sala 10 Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

12:00h

Reunió tema llei sensellarisme

Anna Feliu, Ferran Roquer

Sala 2 del grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

19:00h

Acte de presentació Cristianisme i Justícia - Una ferida infinita amb Josep Esquirol

Francesc Ten

Virtual

(Aparició al web: 18/10/2021)

19:30h

Conferència Elsa Artadi

Albert Batet, Joan Canadell, Aurora Madaula, Jaume Alonso-Cuevillas, Josep Riera, Josep Rius, Glòria Freixa, Salvador Vergés, Mònica Sales, Ramon Tremosa

Phenomena Experience

(Aparició al web: 18/10/2021)

Divendres, 8

11:00h

25è aniversari EBA Vic Sud + dinar

M. Assumpció Laïlla, Jordi Fàbrega

(Aparició al web: 19/10/2021)

12:00h

Inauguració curs acadèmic URL

Judith Toronjo

Barcelona

(Aparició al web: 19/10/2021)

12:30h

Visita al Saló de l'Automòbil

Albert Batet, Josep Riera, Ramon Tremosa

Barcelona

(Aparició al web: 19/10/2021)

19:30h

Taula Rodona "Passat, present i futur del Circuit"

Joan Canadell

Sala Polivalent. C/ Folch i Torras s/n i Vial de Ronda s/n

(Aparició al web: 26/10/2021)

20:00h

Inauguració Temporada Alta

Francesc Ten

Teatre el canal de salt

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dissabte, 9

10:30h

XXXII Fira del Torró i la Xocolata a la Pedra d'Agramunt

Cristina Casol

Agramunt

(Aparició al web: 19/10/2021)

Diumenge, 10

10:30h

Tres tombs

Mònica Sales

Miravet

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dimarts, 12

12:00h

Visita a l'Espai Macià amb el Director General de Memòria Democràtica

Anna Feliu, Joan Carles Garcia

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dimecres, 13

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 08/10/2021)

10:00h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

10:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Territori

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

10:00h

Reunió amb SEGCAT

Esteve i Pi, Mercè , Albó Marlés, Pere ; Negre i Estorach, Irene; Garcia Guillamon, Joan Carles

Sala 1 grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

10:00h

Tria de Mulats d'Espinavell

Francesc Ten

Espinavell

(Aparició al web: 19/10/2021)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 08/10/2021)

11:00h

Reunió SME - Sindicat Mossos d'Esquadra

Esteve i Pi, Mercè ; Negre i Estorach, Irene ; Albó Marlés, Pere ; Garcia Guillamon, Joan Carles

Sala 2 Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

12:00h

Acte inaugural curs acadèmic 2021-2022 UVIC

Anna Erra, Jordi Munell

Vic

(Aparició al web: 19/10/2021)

15:00h

Comissió d'Acció Climàtica

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

15:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 07/10/2021)

16:00h

Reunió amb el Dr. Jaume Sellarès

Jordi Fàbrega

Sala 2 grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

18:00h

Acte lliurement de distincions als professionals penitenciaris, de justícia juvenil i d'execució penal a la comunitat.

Joan Carles Garcia

Palau de Pedralbes

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dijous, 14

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

10:20h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

10:21h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària (continuació)

Sala de grups

(Aparició al web: 08/10/2021)

11:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/10/2021)

12:00h

Reunió Palestina

Francesc de Dalmases

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

12:00h

Reunió amb la Federació d'Ateneus de Catalunya

Parlament

Ten i Costa, Francesc; Riera i Font, Josep; Sales de la Cruz, Mònica; Puig Gordi, Lluís

(Aparició al web: 26/10/2021)

13:00h

Reunió AFATRAC

Jordi Fàbrega, M. Assumpció Laïlla

Sala 3 Grup

(Aparició al web: 26/10/2021)

14:00h

Reunió amb RPP Group terapies amb radiolligands lluita ocntra el càncer

Jordi Fàbrega

Videoconferència

(Aparició al web: 26/10/2021)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/10/2021)

18:00h

Acte Institucional de l'Any Joan Triadú

Glòria Freixa

Palau Generalitat

(Aparició al web: 19/10/2021)

19:00h

Lliçó inaugural del curs de 2021-22 "La caritat política a l'Encíclica Fratelli Tutti del Papa Francesc".

Josep Rius

Barcelona

(Aparició al web: 19/10/2021)

Divendres, 15

07:30h

Ofrena Lluís Companys fossar Santa Eulàlia

Albert Batet, Elsa Artadi, Ester Vallès, Judith Toronjo

(Aparició al web: 19/10/2021)

09:00h

Acte d'inauguració de les obres de construcció, adequació i millora del Parc de Bombers de Balaguer

Joan Carles Garcia

Balaguer

(Aparició al web: 19/10/2021)

09:30h

Ofrena Lluís Companys cementiri Montjuïc

Albert Batet, Elsa Artadi, Judith Toronjo, Ester Vallès

(Aparició al web: 19/10/2021)

09:30h

Ponència: Proposició de llei de modificació de la Llei 1/2003, d'universitats de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/10/2021)

10:00h

Acte homenatge Lluís Companys

Mònica Sales

Tortosa

(Aparició al web: 19/10/2021)

11:30h

Reunió amb cofraria de pescadors de l'Ametlla de Mar

Mònica Sales

Ametlla de Mar

(Aparició al web: 26/10/2021)

12:00h

Acte a Terres de l'Ebre amb la presidenta Laura Borràs

Mònica Sales, Irene Negre

Terres de l'Ebre

(Aparició al web: 19/10/2021)

12:00h

Acte inauguració curs acadèmic URV

Albert Batet

Tarragona

(Aparició al web: 19/10/2021)

18:30h

Acte commemoratiu en memòria del 81è aniversari de l'afusellament del President Lluís Companys amb l'assistència de l'Hble. Sra. Laura Vilagrà, consellera de la Presidència

Cristina Casol

Monument del president màrtir del Tarròs

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dissabte, 16

19:30h

Inauguració de l'Espai de la Memòria de Juneda, en reconeixement dels junedencs que van perdre la vida a Mauthausen

Jaume Alonso-Cuevillas, Anna Feliu

Juneda

(Aparició al web: 19/10/2021)

Diumenge, 17

20:30h

Acte Cloenda Sitges Film Festival

Glòria Freixa

Sitges

(Aparició al web: 19/10/2021)

Dilluns, 18

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 14/10/2021)

15:00h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 13/10/2021)

18:00h

Presentació de l'ACCP

David Saldoni

Sala d'actes de Can Jaumandreu (C/Perú, 52. Barcelona)

(Aparició al web: 25/10/2021)

Dimarts, 19

09:30h

Taula d'experts "Dolor crònic: una perspectiva sanitària, administrativa i de pacient"

Jordi Fàbrega

Av. Gran Via de l'Hospitalet, 163-167- 08908 - L'Hospitalet de Llobregat

(Aparició al web: 25/10/2021)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 15/10/2021)

10:30h

Ponència: Proposició de llei d'ampliació de les mesures urgents per fer front a l'emergència habitacional

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 14/10/2021)

11:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/10/2021)

13:15h

Reunió Plataforma Prou Correbous

Jaume Alonso-Cuevillas, Ester Vallès

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

13:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/10/2021)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 15/10/2021)

15:15h

Reunió amb una representació del Consell de Cambres

Joan Canadell

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

19:00h

Acte Òmnium Cultural: Defensa del català a la Llei Audiovisual

Albert Batet ,, Josep RIera

MUHBA Oliva Artés

(Aparició al web: 25/10/2021)

Dimecres, 20

18:30h

Conferència «Compromís 2030, horitzó 2050: full de ruta de la transició energètica a Catalunya»

Glòria Freixa, Salvador Vergés, Cristina Casol

Edifici Imagina

(Aparició al web: 25/10/2021)

Dijous, 21

10:30h

Reunió tema: projecte per la fàbrica de semiconductors

Joan Canadell

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

11:00h

Reunió amb arquitecte

Jordi Fàbrega

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

13:00h

Reunió tècnics en Lluita - llei d'internalització del Servei d'Ambulàncies

M. Assumpció Laïlla, Jordi Fàbrega

Sala 1 Grup Parlamentari

(Aparició al web: 26/10/2021)

19:00h

25è aniversari de l'Ateneu Barcelonès

Elsa Artadi, Francesc de Dalmasses

Ateneu Barcelonès

(Aparició al web: 25/10/2021)

19:00h

Inauguració nova seu GPAINNOVA

Joan Canadell

c/ Maracaibo, 1, nau 2-6. Barcelona

(Aparició al web: 25/10/2021)

Divendres, 22

09:30h

VIII Jornada de Llengua i Societat als Territoris de Parla Catalana

Francesc Ten

Virtual

(Aparició al web: 25/10/2021)

11:00h

Reunió amb Ràdio Sants

Josep Riera

Sala 2 del Grup Parlamentari

(Aparició al web: 26/10/2021)

12:00h

Acte Nacional del Dia de les Esquadres 2021

Jaume Alonos-Cuevillas

Centre de Convencions Internacional de Barcelona (CCIB), plaça Willy Brandt, 11-14

(Aparició al web: 25/10/2021)

14:00h

Reunió amb la PAC

Josep Riera

Parlament

(Aparició al web: 26/10/2021)

20:30h

Inauguració Plaça de la Solidaritat

Anna Feliu

L'Albi

(Aparició al web: 25/10/2021)

Dissabte, 23

11:30h

Acte: Avui i demà l'Escola en Català.

Francesc Ten, Lluís Puig, Salvador Vergés, Josep Riera

Plaça Catalunya - Perpinyà

(Aparició al web: 25/10/2021)

17:00h

Manifestació Donostia en defensa dels drets dels presos bascos

Auor

Tunel del Antiguo (Kontxa Pasealekua, Donostia (Guipúzcoa))

(Aparició al web: 25/10/2021)

18:00h

Acte: Musiquem Lleida! Concert de Cloenda

Anna Feliu

Església Parroquial de la Nativitat de nostra senyora juncosa

(Aparició al web: 25/10/2021)

18:30h

64è Homenatge a la Vellesa i Concert Orquestra Maravella

Judith Toronjo

Cabrera de Mar

(Aparició al web: 25/10/2021)

Diumenge, 24

12:00h

Santa Úrsula

Albert Batet

Valls

(Aparició al web: 25/10/2021)

18:30h

50è aniversari del discurs de Pau Casals a l'ONU

Mònica Sales, Francesc Ten, Ramon Tremosa, Aurora Madaula

Palau de la Música Catalana

(Aparició al web: 25/10/2021)

Dilluns, 25

13:00h

GastroEbre 2021

Mònica Sales, Irene Negre

Terres de l'Ebre

(Aparició al web: 28/10/2021)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 20/10/2021)

Dimarts, 26

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 22/10/2021)

10:00h

Reunió amb Escola Polinyà-Plataforma Cap Escola es Tanca

Antònia Batlle

Parlament

(Aparició al web: 03/11/2021)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 22/10/2021)

12:00h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/10/2021)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Món Rural

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/10/2021)

16:40h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 25/10/2021)

17:00h

Acte central de l'Any Victòria Pujolar i Amat

Auora Madaula, Maria Antònia Batlle

Auditori del Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 02/11/2021)

17:30h

Acte de Lliurament dels Premis La Confederació 2021 (5a edició)

Assumpció Laïlla

Casa Convalescència de Barcelona (C/Sant Antoni Maria Claret, 171)

(Aparició al web: 02/11/2021)

17:30h

Acte: Premis Nacionals de Recerca

Judith Toronjo, Ramon Tremosa

TNC (pl. de les Arts, 1) | Barcelona

(Aparició al web: 02/11/2021)

18:30h

Acte de presentació del quadern «Guia pràctica per a saber-ne més» del Dia Internacional de les Víctimes de l'Holocaust

Cristina Casol, Salvador Vergés, Maria Antònia Batlle, Aurora Madaula, Glòria Freixa, Francesc de Dalmases, Pere Albó

Auditori del Palau del Parlament

(Aparició al web: 02/11/2021)

Dimecres, 27

09:00h

Fòrum de la Comunicació. "El nou paradigma de la comunicació: nous formats, plataformes, eSports i videojocs".

Josep Riera i Font

Virutal

(Aparició al web: 02/11/2021)

10:00h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/10/2021)

10:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Territori

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/10/2021)

10:00h

El conseller Argimon fa una visita territorial a les Terres de l'Ebre.

Irene Negre, Mònica Sales

Terres de l'Ebre

(Aparició al web: 02/11/2021)

11:00h

Reunió amb USOC

Batlle i Andreu, Maria Antonia; Ten i Costa, Francesc

Sala 1 del grup

(Aparició al web: 03/11/2021)

11:00h

Reunió de grups amb els 9 represaliats imputats en les protestes pels trasllats dels presos polítics de Catalnya a Madrid

Esteve, Mercè

sala de reunions del GP CUP-NCG

(Aparició al web: 03/11/2021)

13:00h

Reunió amb AECC

Canadell, Joan

Parlament

(Aparició al web: 03/11/2021)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/10/2021)

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/10/2021)

16:00h

Associació de Mestres i Professors de Religió de Catalunya. Sindicat de Religió majoritari a Catalunya

Ten i Costa, Francesc; Batlle i Andreu, Maria Antonia; Toronjo Nofuentes, Judith ; Laïlla i Jou, M. Assumpció

sala 1 del grup

(Aparició al web: 03/11/2021)

16:00h

Reunió amb Grup La Pau

Fàbrega, Jordi

Sala 2 del grup

(Aparició al web: 03/11/2021)

18:00h

Reunió Taula Baix Penedès

Vallès, Ester

Auditori Pau Casals (Av. Palfuriana, 34. 43880 Sant Salvador. El Vendrell. Tarragona)

(Aparició al web: 03/11/2021)

19:00h

Xerrada i col.loqui amb el diputat Joan Canadell.

Joan Canadell

Sala de Plens de l'Ajuntament de Castellbisbal.

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:00h

Xerrada i col.loqui amb el diputat Joan Canadell.

Joan Canadell

Sala de Plens de l'Ajuntament de Castellbisbal.

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:30h

'I ara què?', col·loqui entre Jordi Turull i Núria Casajuana

Judith Toronjo

seu d'Òmnium Cultural Alt Maresme

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:30h

Executiva Junts la Garrotxa

Francesc Ten

Virtual

(Aparició al web: 02/11/2021)

Dijous, 28

09:30h

I Fòrum PAE3040 "El futur dels polígons d'Activitat Econòmica de Catalunya"

Jordi Munell

La llotja de Mar (Passeig d'Isabel II, 1. Barcelona)

(Aparició al web: 02/11/2021)

09:30h

Visita Consellera Ciuró a les terres de l'Ebre

Irene Negre

Terres de l'Ebre

(Aparició al web: 02/11/2021)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/10/2021)

10:00h

Comissió de Justícia

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 15/10/2021)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/10/2021)

10:05h

Comissió de Salut

Sessió ordinària (continuació)

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/11/2021)

10:30h

Inauguració de la Fira de Mostres de Girona

Marta Madrenas

Girona

(Aparició al web: 02/11/2021)

10:30h

Visita a St. Feliu de Pallerols i Sant Aniol de Finestres

Francesc Ten

St. Feliu de Pallerols i Sant Aniol de Finestres

(Aparició al web: 02/11/2021)

11:30h

Visita el Celler Can Grau vell i col.loqui amb el sector de la pagesia

Salvador Vergés

Els Hostalets de Pierola

(Aparició al web: 02/11/2021)

12:00h

Sisena reunió de la comissió de seguiment del Pacte contra la segregació escolar a Catalunya

Batlle i Andreu, Maria Antonia; Casol Segués, Cristina; Ten i Costa, Francesc

Auditori del Parlament

(Aparició al web: 03/11/2021)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior, Transparència i Cooperació

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/10/2021)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/10/2021)

19:00h

AFTERWORK amb Oscar Camps - El Periódico

Francesc de Dalmases

Seu d'El Periódico - (Avda. de la Granvia de l'Hospitalet, 163-167. L'Hospitalet de Llobregat)

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:00h

Acte: "El futur laboral de la joventut" amb la JNC Bages

Joan Canadell

Bages

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:00h

Reunió Plataforma ciutadana Stop Cases d'Apostes - Grup Municipal JxCat Badalona

Munell, Jordi

Parlament

(Aparició al web: 03/11/2021)

19:30h

Teatre: El que sé (i el meu avi no sabia)

Framcesc Ten

Teatre Pirncipal d'Olot

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:30h

Xerrada Parlem d'energies

Salvador Vergés

Virtual

(Aparició al web: 02/11/2021)

20:00h

Pregó de Fires

Marta Madrenas

Girona

(Aparició al web: 02/11/2021)

Divendres, 29

09:30h

Reunió esmorzar empresarial amb PIMEC

David Saldoni

Catalunya Central

(Aparició al web: 02/11/2021)

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/10/2021)

11:00h

Missa de Sant Narcís

Marta Madrenas

Girona

(Aparició al web: 02/11/2021)

11:00h

Ponència: Proposició de llei d'estabilització de les treballadores i els treballadors del sector públic

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 27/10/2021)

20:00h

Conferència de Rosa Lluch sobre els Remences

Salvador Vergés

Temple Parroquial - Les Planes d'Hostoles

(Aparició al web: 02/11/2021)

20:00h

Gran jornada de treball per #municipals23 des de les potencialitats metropolitanes

Elsa Artadi, Mercè Esteve

Begues

(Aparició al web: 02/11/2021)

Dissabte, 30

10:00h

34a Festa del Vi a Gandesa

Irene Negre

Gandesa

(Aparició al web: 02/11/2021)

11:00h

19:00h

100 anys Olis Bellaguarda

Anna Feliu

Bellaguarda

(Aparició al web: 02/11/2021)

11:00h

Fira de la Selva del Camp

Judith Toronjo, Elsa Artadi, Mònica Sales

La Selva del Camp

(Aparició al web: 02/11/2021)

Diumenge, 31

16:00h

Visita Fira de Mostres al Palau Firal

Judith Toronjo, Francesc Ten, David Saldoni

Girona

(Aparició al web: 02/11/2021)

19:00h

Acte central municipalista - Gironès

David Saldoni, Judith Toronjo, Francesc Ten, Maria Antònia Batlle, Anna Erra, Marta Madrenas,

Plaça Miquel de Palol

(Aparició al web: 02/11/2021)