AGENDA

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019

Dimarts, 24

Dimarts, 24

12:00h

Assistència a l'acte d'inauguració del curs acadèmic 2019/20 de la Universitat de Lleida

Gemma Espigares

Lleida

(Aparició al web: 24/09/2019)