AGENDA

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana293012345
Segona setmana6789101112
Tercera setmana13141516171819
Quarta setmana20212223242526
Cinquena setmana272829303112

20 de juliol de 2020 - 26 de juliol de 2020

20 de juliol de 2020 - 26 de juliol de 2020

Dilluns, 20

Dilluns, 20

11:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 17/07/2020)

13:00h

Comissió d'Investigació sobre la Gestió de les Residències per a Gent Gran

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 16/07/2020)

13:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària
Sala 1

(Aparició al web: 17/07/2020)

Dimarts, 21

Dimarts, 21

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 17/07/2020)

Dimecres, 22

Dimecres, 22

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 21/07/2020)

09:30h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

Sessió secreta
Sala de mesa

(Aparició al web: 15/07/2020)

13:15h

Comissió de l'Emergència Climàtica

Sessió constitutiva
Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/07/2020)

13:30h

Comissió d'Estudi sobre el Racisme Institucional i Estructural en la Gestió de la Seguretat

Sessió constitutiva
Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/07/2020)

Dijous, 23

Dijous, 23

10:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària
Videoconferència

Emissió en directe.

(Aparició al web: 15/07/2020)

12:15h

13:30h

Debat amb diputats del Parlament de Catalunya. · I.Sr. David Bertran Roman, diputat del Grup Parlamentari de Ciutadans · I.Sra. Assumpta Escarp Gibert, diputada del Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar · I.Sr. Lucas Silvano Ferro Solé, diputat del Grup Parlamentari de Catalunya - En Comú Podem · Sra. Natàlia Sànchez Dipp, diputada del Subgrup Parlamentari de la CUP-Crida Constituent · I.Sr. Daniel Serrano Coronado, diputat del subgrup Parlamentari Popular de Catalunya · I.Sr. Ferran Civit i Martí, diputat del Grup Parlamentari Republicà · I.Sr. Pep Puig i boix, diputat del Grup Parlamentari de Junts per Catalunya

(Aparició al web: 26/06/2020)