Aquest ōrgan estā dissolt per finiment de la legislatura.

Quan la legislatura ha acabat o quan la cambra ha estat dissolta les funcions que té encomanades sķn complertes per la Diputaciķ Permanent. Vegeu-ne la composiciķ.

En els períodes interlegislatures, fins a la propera sessiķ constitutiva del Parlament, es mostra la composiciķ a data de tancament de la legislatura anterior.


Composiciķ a tancament de legislatura

AGENDA

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana293012345
Segona setmana6789101112
Tercera setmana13141516171819
Quarta setmana20212223242526
Cinquena setmana272829303112

20 de juliol de 2020 - 26 de juliol de 2020

20 de juliol de 2020 - 26 de juliol de 2020

Dilluns, 20

Dilluns, 20

11:30h

Mesa del Parlament

Sessiķ ordināria
Sala de mesa

(Apariciķ al web: 17/07/2020)

13:00h

Comissiķ d'Investigaciķ sobre la Gestiķ de les Residčncies per a Gent Gran

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 16/07/2020)

13:00h

Junta de Portaveus

Sessiķ ordināria
Sala 1

(Apariciķ al web: 17/07/2020)

Dimarts, 21

Dimarts, 21

10:00h

Ple del Parlament

Sessiķ ordināria
Salķ de sessions

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 17/07/2020)

Dimecres, 22

Dimecres, 22

09:00h

Mesa del Parlament

Sessiķ ordināria
Sala de mesa

(Apariciķ al web: 21/07/2020)

09:30h

Comissiķ de Matčries Secretes i Reservades

Sessiķ secreta
Sala de mesa

(Apariciķ al web: 15/07/2020)

13:15h

Comissiķ de l'Emergčncia Climātica

Sessiķ constitutiva
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/07/2020)

13:30h

Comissiķ d'Estudi sobre el Racisme Institucional i Estructural en la Gestiķ de la Seguretat

Sessiķ constitutiva
Sala 1

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/07/2020)

Dijous, 23

Dijous, 23

10:00h

Comissiķ de Polítiques de Joventut

Sessiķ ordināria
Videoconferčncia

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 15/07/2020)

12:15h

13:30h

Debat amb diputats del Parlament de Catalunya. ˇ I.Sr. David Bertran Roman, diputat del Grup Parlamentari de Ciutadans ˇ I.Sra. Assumpta Escarp Gibert, diputada del Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avanįar ˇ I.Sr. Lucas Silvano Ferro Solé, diputat del Grup Parlamentari de Catalunya - En Comú Podem ˇ Sra. Natālia Sānchez Dipp, diputada del Subgrup Parlamentari de la CUP-Crida Constituent ˇ I.Sr. Daniel Serrano Coronado, diputat del subgrup Parlamentari Popular de Catalunya ˇ I.Sr. Ferran Civit i Martí, diputat del Grup Parlamentari Republicā ˇ I.Sr. Pep Puig i boix, diputat del Grup Parlamentari de Junts per Catalunya

(Apariciķ al web: 26/06/2020)