AGENDA

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

2 de desembre de 2019 - 8 de desembre de 2019

2 de desembre de 2019 - 8 de desembre de 2019

Dilluns, 2

Dilluns, 2

20:00h

Assistència al Concert solidari a favor d'UNICEF

Najat Driouech

Palau de la Música Catalana

(Aparició al web: 02/12/2019)

Dimarts, 3

Dimarts, 3

13:40h

Conferència de premsa dels Grups de JxCat, ERC i el Subgrup de la CUP amb el Grup de suport dels familiars de persones detingudes el 23S

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/12/2019)

Dimecres, 4

Dimecres, 4

11:30h

Assistència a l'acte de finalització d'Escola Nova 21

Bernat Solé

Barcelona

(Aparició al web: 09/12/2019)