AGENDA

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

Dilluns, 10

Dilluns, 10

16:30h

Reunió de Coordinació del grup Republicà

(Aparició al web: 10/12/2018)

Dimarts, 11

Dimarts, 11

12:00h

Reunió del grup parlamentari Republicà

(Aparició al web: 11/12/2018)