Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent

AGENDA

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

17 d'octubre de 2016 - 23 d'octubre de 2016

17 d'octubre de 2016 - 23 d'octubre de 2016

Dilluns, 17

Dilluns, 17

17:00h

Conferència de premsa dels grups de JxSí, CSQP i la CUP sobre la proposició de llei de reparació jurídica de les víctimes del franquisme

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 17/10/2016)