Aquest òrgan està dissolt per finiment de la legislatura.

Quan la legislatura ha acabat o quan la cambra ha estat dissolta les funcions que té encomanades són complertes per la Diputació Permanent. Vegeu-ne la composició.

En els períodes interlegislatures, fins a la propera sessió constitutiva del Parlament, es mostra la composició a data de tancament de la legislatura anterior.


Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent

Composició a tancament de legislatura

AGENDA

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

16 de novembre de 2020 - 22 de novembre de 2020

16 de novembre de 2020 - 22 de novembre de 2020

Dilluns, 16

Dilluns, 16

16:00h

Conferència de premsa de la CUP, JxCat, ERC i CatECP amb representants de la Plataforma Pedro Álvarez, el jove assassinat a l'Hospitalet de Llobregat el 1992

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 16/11/2020)

Dimarts, 17

Dimarts, 17

12:20h

Conferència de premsa de la diputada Natàlia Sànchez (CUP), acompanyada de regidors de la formació a Tarragona i Reus, per anunciar les accions legals contra la compra dels terrenys de La Caixa per al projecte BCN World

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 16/11/2020)