Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent

AGENDA

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

9 de desembre de 2019 - 15 de desembre de 2019

9 de desembre de 2019 - 15 de desembre de 2019

Dimarts, 10

Dimarts, 10

16:00h

Conferència de premsa de Maria Sirvent (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/12/2019)

Divendres, 13

Divendres, 13

12:00h

Conferència de premsa de la CUP i CAtECP amb la taula de treball sobre l'accés a l'atenció sanitària dels menors de divuit anys, les dones i les persones embarassades i a la interrupció voluntària de l'embaràs

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 13/12/2019)