Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent

AGENDA

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

26 de setembre de 2016 - 2 d'octubre de 2016

26 de setembre de 2016 - 2 d'octubre de 2016

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.