AGENDA

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

9 de juliol de 2018 - 15 de juliol de 2018

9 de juliol de 2018 - 15 de juliol de 2018

Dimarts, 10

Dimarts, 10

10:30h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari del PSC-Units per presentar una proposta de resolució per un pacte català contra la violència de gènere

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 09/07/2018)

Dijous, 12

Dijous, 12

09:00h

Reunió del Grup Parlamentari Socialista i Units per Avançar

(Aparició al web: 12/07/2018)

12:40h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de PSC-Units per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 12/07/2018)