AGENDA

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

30 d'abril de 2018 - 6 de maig de 2018

30 d'abril de 2018 - 6 de maig de 2018

Dimecres, 2

Dimecres, 2

13:20h

Conferència de premsa l'Elisenda Alamany (CatECP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/05/2018)