AGENDA

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

16 d'octubre de 2017 - 22 d'octubre de 2017

16 d'octubre de 2017 - 22 d'octubre de 2017

Dilluns, 16

Dilluns, 16

17:00h

18:00h

Reunió executiva Catalunya en Comú - Jéssica Albiach

(Aparició al web: 23/10/2017)

Dimarts, 17

Dimarts, 17

11:20h

Conferència de premsa d'Albano Dante Fachin (CSQP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 17/10/2017)

Divendres, 20

Divendres, 20

20:00h

22:00h

Conversa amb en Marko Koskinen sobre el moviment de les escoles democràtiques d'arreu del món - Jéssica Albiach

Centre Cívic Cotxeres Borrell

(Aparició al web: 23/10/2017)

Dissabte, 21

Dissabte, 21

09:30h

13:30h

JORNADA INSTITUT ESCOLA - Jéssica Albiach

TECNOCAMPUS DE MATARÓ

(Aparició al web: 23/10/2017)