AGENDA

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

16 de novembre de 2020 - 22 de novembre de 2020

16 de novembre de 2020 - 22 de novembre de 2020

Dilluns, 16

Dilluns, 16

16:00h

Conferència de premsa de la CUP, JxCat, ERC i CatECP amb representants de la Plataforma Pedro Álvarez, el jove assassinat a l'Hospitalet de Llobregat el 1992

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 16/11/2020)

Dimarts, 17

Dimarts, 17

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del Grup de CatECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 16/11/2020)