H. Sr. Josep Lluís Cleries i Gonzàlez

Filiació

Fotografia de Josep Lluís Cleries i Gonzàlez
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 17.12.2010. Baixa: 05.01.2011.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs

  • Departament de Benestar Social i Família. Conseller. Alta: 29.12.2010, BOPC, 6. Baixa 27.12.2012.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 29.12.2010. Baixa 27.12.2012.

Més informació