H. Sr. Lluís Miquel Recoder i Miralles

Filiació

Fotografia de Lluís Miquel Recoder i Miralles
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 17.12.2010. Baixa: 02.10.2012.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VII (2003-2006), VI (1999-2003),

Càrrecs

  • Departament de Territori i Sostenibilitat. Conseller. Alta: 29.12.2010, BOPC, 6. Baixa 27.12.2012.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 29.12.2010. Baixa 27.12.2012.

Més informació