I. Sra. Carina Mejías Sánchez

Filiació

Fotografia de Carina Mejías Sánchez
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya. Membre. Alta: 20.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 26.07.2007. Portaveu. Alta: 26.07.2007, BOPC, 118. Baixa: 23.12.2008, BOPC, 381. Membre. Alta: 23.12.2008. Baixa: 05.10.2010.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), VIII (2006-2010), VI (1999-2003),

Càrrecs parlamentaris

Més informació