I. Sra. Carina Mejías Sánchez

Filiació

Fotografia de Carina Mejías Sánchez
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Ciutadans. Portaveu adjunta. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 22.01.2014, BOPC, 252. Portaveu. Alta: 22.01.2014, BOPC, 252. Baixa: 19.06.2015, BOPC, 612. Membre. Alta: 30.06.2015. Baixa: 04.08.2015.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), VIII (2006-2010), VI (1999-2003),

Càrrecs parlamentaris

Més informació