I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

Filiació

Fotografia de Miquel Iceta i Llorens
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialista. Portaveu. Alta: 17.12.2010. Baixa: 04.09.2012. Membre. Alta: 05.09.2012. Baixa: 02.10.2012.

Membre de la legislatura:

XII (2018-actualitat), XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003),

Càrrecs parlamentaris

Més informació