I. Sr. Juan Martín Toribio

Filiació

Fotografia de Juan Martín Toribio
Grup parlamentari:

Agrupació Parlamentària del Centre Democràtic i Social. Membre. Alta: 27.07.1989, BOPC, 92. Baixa: 17.12.1991, BOPC, 333. Portaveu adjunt. Alta: 29.11.1989, BOPC, 92. Baixa: 21.01.1992, BOPC, 333.

Grup Mixt. Membre. Alta: 20.06.1988. Baixa: 27.07.1989, BOPC, 92. Membre. Alta: 17.12.1991, BOPC, 333. Baixa: 21.01.1992.

Càrrecs parlamentaris

Més informació