I. Sr. Joan M. Margalef i Miralles

Filiació

Fotografia de Joan M. Margalef i Miralles
Grup parlamentari:

Diputats no adscrits. Membre. Alta: 01.09.1982. Baixa: 11.07.1983.

Grup Mixt. Membre. Alta: 11.07.1983. Baixa: 20.03.1984.

Grup parlamentari de Centristes. Membre. Alta: 10.04.1980. Baixa: 01.09.1982.

Càrrecs parlamentaris

Més informació