I. Sr. Simon Pujol i Folcrà

Filiació

Fotografia de Simon Pujol i Folcrà
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Popular. Membre. Alta: 23.05.1984. Baixa: 04.04.1988. Portaveu. Alta: 11.07.1986. Baixa: 23.07.1987. Membre. Alta: 23.07.1986. Baixa: 04.04.1988.

Membre de la legislatura:

V (1995-1999), IV (1992-1995), II (1984-1988),

Càrrecs parlamentaris

Més informació