I. Sr. Josep Lluís Franco Rabell

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Filiació

Fotografia de Josep Lluís Franco Rabell

Dades electorals

Llista Electoral:
Catalunya Sí Que es Pot 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Catalunya Sí Que es Pot 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Catalunya Sí que es Pot. President. Alta: 27.10.2015, BOPC, 5. Baixa: 17.01.2018.

Càrrecs parlamentaris

Més informació