I. Sra. Montserrat Candini i Puig

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Filiació

Fotografia de Montserrat Candini i Puig

Dades electorals

Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Partit Polític:
Junts pel Sí 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Junts pel Sí. Membre. Alta: 26.10.2015, BOPC, 3. Baixa: 28.10.2017.

Càrrecs parlamentaris

Més informació