I. Sr. Oriol Junqueras i Vies

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Filiació

Fotografia de Oriol Junqueras i Vies

Dades electorals

Llista Electoral:
 
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Partit Polític:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Agenda d'avui

No s'han trobat esdeveniments per avui

Més esdeveniments


Càrrecs

  • Diputació Permanent. Membre. Alta: 22.12.2015, BOPC, 27. Baixa 01.02.2016, BOPC, 55.
  • Govern de la Generalitat. Vicepresident del Govern. Alta: 13.01.2016.
  • Departament de la Vicepresidència i d'Economia i Hisenda. Conseller. Alta: 13.01.2016.

Més informació

Declaracions de rendes, de béns i d'activitats i càrrecs