I. Sra. María de Llanos de Luna Tobarra

IX legislatura (16 de desembre de 2010 - 2 d'octubre de 2012)

Filiació

Fotografia de María de Llanos de Luna Tobarra

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya. Portaveu adjunta. Alta: 16.12.2010. Baixa: 03.01.2012, BOPC, 223.

Càrrecs parlamentaris

Més informació