M. H. Sr. José Montilla i Aguilera

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de José Montilla i Aguilera

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi. Membre. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 05.10.2010.

Càrrecs

  • Presidència de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 29.11.2006. Baixa 27.12.2010.

Més informació