Agenda de David Pérez Ibáñez

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

31 d'agost de 2026 - 6 de setembre de 2026

Dijous, 3

10:00h

Reunió de treball de la Mesa a l'Espluga de Francolí

L'Espluga de Francolí

(Aparició al web: 02/09/2026)

10:00h

Sessió de treball de la Mesa del Parlament de Catalunya

Alberg l'Espluga de Francolí Xanascat

(Aparició al web: 03/09/2026)

16:00h

El president, Josep Rull, i la Mesa visiten el Monestir de Poblet

Vimbodí i Poblet

(Aparició al web: 02/09/2026)

16:00h

Visita al Reial Monestir de Santa Maria de Poblet

Poblet, Tarragona

(Aparició al web: 03/09/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada