Agenda de Gisela Navarro Fuster

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

31 d'agost de 2026 - 6 de setembre de 2026

Dilluns, 31

18:00h

21:00h

EXECUTIVA DE FEDERACIÓ DEL BAIX LLOBREGAT. preparació del curs polític

seu PSC Baix Llobregat

Modalitat: Reunió

(Aparició al web: 30/09/2026)

Divendres, 4

17:00h

23:00h

pregó de la FM Viladecans.

viladecans

(Aparició al web: 30/09/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada