Agenda de Manuel Jesús Acosta Elías

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

26 d'octubre de 2026 - 1 de novembre de 2026

Dilluns, 26

11:30h

Ponència: Projecte de llei del patrimoni cultural immaterial

Sessió ordinària

Sala 5

(Aparició al web: 15/10/2026)

Dimecres, 28

15:00h

Comissió de Cultura

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada