Agenda de Blanca Victoria Navarro Pacheco

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

9 de juliol de 2018 - 15 de juliol de 2018

Dimarts, 10

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/07/2018)

15:00h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/06/2018)

23:00h

Tertúlia en Realpolitik de Ràdio 4

(Aparició al web: 11/07/2018)

Dimecres, 11

12:45h

Entrevista de 20 minuts en Vallès Oriental TV

(Aparició al web: 11/07/2018)

15:00h

Comissió de Treball, Afers Socials i Famílies

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 09/07/2018)

Dijous, 12

15:00h

Comissió d'Acció Exterior, Relacions Institucionals i Transparència

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/07/2018)

19:30h

Acte 'Premis Nacionals de Cultura de la Generalitat de Catalunya'

(Aparició al web: 13/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada