Agenda de Rafel Bruguera Batalla

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

16 d'abril de 2018 - 22 d'abril de 2018

Dimecres, 18

11:00h

13:00h

Reunió de treball amb l'alcalde de Tortellà

(Aparició al web: 26/04/2018)

15:00h

16:30h

Xerrada alumnes esola d'Argelaguer

(Aparició al web: 26/04/2018)

Divendres, 20

19:00h

21:00h

Presentació llibre JAUME PELLICER LLEONART. EL TRÀGIC EXILI D'UN REPUBLICÀ al Museu de l'Exili (MUME) de la Jonquera

(Aparició al web: 26/04/2018)

Diumenge, 22

17:30h

19:00h

Acte Sant Jordi a l'Auditori Caputxins de Figueres

(Aparició al web: 26/04/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada