Agenda de Assumpta Escarp Gibert

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

9 de juliol de 2018 - 15 de juliol de 2018

9 de juliol de 2018 - 15 de juliol de 2018

Dilluns, 9

Dilluns, 9

10:30h

Comissió Permanent Executiva PSC

Seu PSC

(Aparició al web: 05/07/2018)

15:00h

Comissió de Territori

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2018)

Dimarts, 10

Dimarts, 10

10:30h

roda de premsa presentació "pacte contra la violència de genere a Catalunya"

Parlament

(Aparició al web: 13/07/2018)

Dijous, 12

Dijous, 12

09:00h

Reunió Direcció de Grup Parlamentari

Parlament

(Aparició al web: 13/07/2018)

09:00h

Reunió de Direcció Grup Socialista-Units per Avançar

Parlament

(Aparició al web: 05/07/2018)

10:30h

Reunió Maria Garcia Navarrete més membres direcció AVITE

Parlament

(Aparició al web: 13/07/2018)

Dissabte, 14

Dissabte, 14

10:00h

Consell Nacional PSC

Seu PSC

(Aparició al web: 05/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada