Agenda de Assumpta Escarp Gibert

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

Dilluns, 2

Dilluns, 2

10:30h

Comissió Executiva PSC

Seu PSC

(Aparició al web: 05/07/2018)

Dimecres, 4

Dimecres, 4

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/06/2018)

12:00h

Reunió responsables UFAM-Sant Joan de Deu

Parlament

(Aparició al web: 05/07/2018)

18:00h

Reunió Families afectades per cáncer infantil

Parlament

(Aparició al web: 05/07/2018)

Dijous, 5

Dijous, 5

09:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/07/2018)

18:00h

Reunió portaveus de Salut amb Marea Blanca

Parlament

(Aparició al web: 05/07/2018)

20:00h

Premis Humor RBA

Seu RBA. Diagonal

(Aparició al web: 05/07/2018)

22:00h

Realpolitik

RNE . Roc Boronat

(Aparició al web: 05/07/2018)

Dissabte, 7

Dissabte, 7

09:30h

Escola de Formació del Maresme

Organitzat PSC
Mataro

(Aparició al web: 05/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada