Agenda de Alfonso Sánchez Fisac

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

17 de desembre de 2018 - 23 de desembre de 2018

17 de desembre de 2018 - 23 de desembre de 2018

Dilluns, 17

Dilluns, 17

17:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 14/12/2018)

Dimarts, 18

Dimarts, 18

09:04h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 17/12/2018)

Dimecres, 19

Dimecres, 19

10:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 18/12/2018)

Dijous, 20

Dijous, 20

12:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Administració Pública

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 18/12/2018)

15:04h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 19/12/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada