Agenda d'I. Sr. J. Lluís Salvadó i Tenesa

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

9 de desembre de 2019 - 15 de desembre de 2019

9 de desembre de 2019 - 15 de desembre de 2019

Dimarts, 10

Dimarts, 10

13:00h

Reunió de Grup

Palau del Parlament

(Aparició al web: 09/12/2019)

Dimecres, 11

Dimecres, 11

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/12/2019)

Dijous, 12

Dijous, 12

09:01h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/12/2019)

14:00h

Ponència: Projecte de llei de modificació de la Llei 16/2017, de l'1 d'agost, del canvi climàtic, pel que fa a l'impost sobre les emissions de diòxid de carboni dels vehicles de tracció mecànica

Sessió ordinària
Sala 1

(Aparició al web: 05/12/2019)

Divendres, 13

Divendres, 13

09:00h

Comissió d'Investigació sobre el Projecte Castor

Sessió ordinària (continuació)
Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/12/2019)

09:45h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària
Sala 2

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/12/2019)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada