Agenda de J. Lluís Salvadó i Tenesa

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

10 de juliol de 2017 - 16 de juliol de 2017

10 de juliol de 2017 - 16 de juliol de 2017

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada