Agenda de Marta Vilalta i Torres

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

24 de febrer de 2020 - 1 de març de 2020

Dilluns, 24

15:00h

Ponència: PL de protecció integral dels alertadors en l'àmbit competencial de la Generalitat

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 20/02/2020)

Dimecres, 26

10:00h

Comissió de Treball, Afers Socials i Famílies

Sessió específica

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/02/2020)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada