Agenda de Rafel Bruguera Batalla

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

Dimarts, 3

Dimarts, 3

12:00h

13:00h

Presa possessió Subdelegat del Govern Central a Girona

(Aparició al web: 27/08/2018)

Dimecres, 4

Dimecres, 4

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/06/2018)

Dijous, 5

Dijous, 5

09:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada