Agenda de Alfonso Sánchez Fisac

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

25 de novembre de 2019 - 1 de desembre de 2019

25 de novembre de 2019 - 1 de desembre de 2019

Dimarts, 26

Dimarts, 26

15:00h

Ple del Parlament

Sessió específica
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/11/2019)

15:15h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 22/11/2019)

Dimecres, 27

Dimecres, 27

09:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/11/2019)

Dijous, 28

Dijous, 28

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

(Desconvocat/ada: 05/08/2020)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada