Historial de la composició: Diputació Permanent

Mesa

President
Vicepresident primer
Vicepresident segon
Vicepresident segon
Secretària primera
Secretari segon

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Ciutadans
  • I. Sra. Inés Arrimadas García

    Alta: 27/02/2018 (BOPC, 34)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Susana Beltrán García

  • I. Sra. Inés Arrimadas García

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sra. Susana Beltrán García

    Baixa: 20/05/2019 (BOPC, 340)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sr. Martín Eusebio Barra López

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sr. Fernando de Páramo Gómez

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Jorge Soler González

  • I. Sra. Susana Beltrán García

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sra. Inés Arrimadas García

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Inés Arrimadas García

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 27/02/2018 (BOPC, 34)

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Baixa: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Alta: 21/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

  • I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Alta: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Sonia Sierra Infante

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 27/02/2018 (BOPC, 34)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Dimas Gragera Velaz

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sr. Dimas Gragera Velaz

  • I. Sr. Dimas Gragera Velaz

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substitueix a: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Baixa: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Fernando de Páramo Gómez

    Alta: 27/02/2018 (BOPC, 34)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Martín Eusebio Barra López

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 05/06/2019 (BOPC, 358)

    Substitueix a: I. Sra. Inés Arrimadas García

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Sonia Sierra Infante

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Baixa: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sra. Sonia Sierra Infante

  • I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Alta: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Baixa: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sr. Jorge Soler González

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sr. Martín Eusebio Barra López

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 05/06/2019 (BOPC, 358)

    Substitueix a: I. Sr. José María Espejo-Saavedra Conesa

    Baixa: 21/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

Grup Parlamentari de Junts per Catalunya
Grup Parlamentari Republicà
Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar
Grup Parlamentari de Catalunya en Comú Podem
Grup Mixt
  • Sr. Vidal Aragonés Chicharro (Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent)

    Alta: 19/07/2018 (BOPC, 136)

    Substitueix a: Sra. Maria Sirvent Escrig

    Baixa: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: Sra. Maria Sirvent Escrig

  • I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 21/11/2018 (BOPC, 212)

    Baixa: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Daniel Serrano Coronado

  • I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 03/09/2020 (BOPC, 676)

    Substitueix a: I. Sr. Daniel Serrano Coronado

  • Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Alta: 04/06/2018 (BOPC, 100)

    Baixa: 23/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

  • Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Alta: 31/08/2018 (BOPC, 143)

    Substitueix a: I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

    Baixa: 21/11/2018 (BOPC, 212)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

  • I. Sr. Santi Rodríguez i Serra (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 23/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Baixa: 31/08/2018 (BOPC, 143)

    Substituït/ïda per: Excm. Sr. Xavier García Albiol

  • I. Sr. Daniel Serrano Coronado (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

    Baixa: 03/09/2020 (BOPC, 676)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

  • Sra. Maria Sirvent Escrig (Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent)

    Alta: 05/03/2018 (BOPC, 38)

    Baixa: 19/07/2018 (BOPC, 136)

    Substituït/ïda per: Sr. Vidal Aragonés Chicharro

  • Sra. Maria Sirvent Escrig (Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent)

    Alta: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: Sr. Vidal Aragonés Chicharro