Comissió d'Estudi sobre els Drets Civils i Polítics

Àmbits

Estudi de la situació dels drets civils i polítics a Catalunya

Data de constitució: 17/01/2019

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

Agenda

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball