Comissió d'Estudi sobre els Drets Civils i Polítics

Àmbits

Estudi de la situació dels drets civils i polítics a Catalunya

Data de constitució: 17/01/2019

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

Agenda

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

    • Dijous, 19 de setembre de 2019

      Comissió d'Estudi sobre els Drets Civils i Polítics

      Sessió ordinària.

Treball