Comissió de la Sindicatura de Comptes (CSC)

Àmbits

Relacions del Parlament amb la Sindicatura de Comptes. Examen dels comptes de la Sindicatura.

Data de constitució: 17/07/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestor parlamentari

  • Assessor lingüístic

Agenda

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball