Comissió de Polítiques de Joventut (CPJ)

Àmbits

Polítiques de joventut.

Data de constitució: 12/09/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

  • Assessora lingüística

Agenda

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball