Comissió de Polítiques de Joventut (CPJ)

Àmbits

Polítiques de joventut.

Data de constitució: 12/09/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

  • Assessora lingüística

Agenda

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball