Comissió d'Investigació sobre l'Activitat de la Direcció General d'Atenció a la Infància i l'Adolescència (CIADGAIA)

Àmbits

Anàlisi i investigació de l'activitat de la Direcció General d'Atenció a la Infància i l'Adolescència en el període comprès entre el 2011 i el 2025

Data de constitució: 14/10/2025

Data de dissolució: 22/07/2026

Agenda

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball