Comissió d'Interior i Seguretat Pública (CISP)

Àmbits

Seguretat ciutadana. Trànsit. Emergències i protecció civil. Prevenció, extinció d'incendis i salvament. Espectacles públics i activitats recreatives. Vigilància, control i col·laboració en la gestió del medi natural, i protecció i prevenció integrals del medi ambient, per mitjà del Cos d'Agents Rurals. Qualsevol altra competència del Departament d'Interior i Seguretat Pública que no estigui atribuïda a cap altra comissió.

Data de constitució: 12/09/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

Agenda

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball