Comissió de Consolidació de Textos Normatius (CCTN)

Àmbits

Consolidació de textos normatius

Data de constitució: 17/07/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

  • Assessor lingüístic

Agenda

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball