Historial de la composició: Comissió de Territori (CT)

Mesa

Presidenta
Vicepresident
Secretari
Secretari

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Ciutadans
Grup Parlamentari de Junts per Catalunya
Grup Parlamentari Republicà
Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar
Grup Parlamentari de Catalunya en Comú Podem
Grup Mixt
  • I. Sr. Manuel Reyes López (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 13/10/2020 (BOPC, 711)

    Substitueix a: I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

  • I. Sr. Santi Rodríguez i Serra (Subgrup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya)

    Alta: 31/05/2018 (BOPC, 93)

    Baixa: 13/10/2020 (BOPC, 711)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Manuel Reyes López

  • Sra. Natàlia Sànchez Dipp (Subgrup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent)

    Alta: 31/05/2018 (BOPC, 93)

Personal de suport

Secretària
  • I. Sra. Eva Baró Ramos

    Alta: 17/10/2018 (BOPC, 179)

    Substitueix a: H. Sr. Bernat Solé i Barril

    Baixa: 16/07/2019 (BOPC, 392)

    Substituït/ïda per: I. Sr. José Rodríguez Fernández

Lletrat
  • Sr. Antoni Bayona Rocamora

    Alta: 31/05/2018 (BOPC, 93)

Gestora parlamentària
  • Sra. Eva Vendrell i Catalán

    Alta: 31/05/2018 (BOPC, 93)